top of page

Jak to celé vzniklo ....

STYLOVÝ BAR
KDYKOLIV A KDEKOLIV

První skandální koktejly jste si mohli dát už ve Skandal stanu, který napájel osazenstvo Letní filmové školy 2008. Zdá se, že Vám chutnalo a proto se stan začal postupně měnit v opravdový bar...
 

Skandal Bar vznikl prostě proto, že jsem chtěl mít vlastní bar
a po získaných zkušenostech jsem měl přesnou představu, jak má vypadat ten můj.

                                  

V místě, kam si nyní chodíte na koktejly, byla kdysi cukrárna. Taky se tady prodávaly krby.
Pak chvilku nic... A pak vypuknul Skandál!


Naše Grand opening se konalo 13. února 2009. Od té doby jste se mohli účastnit celé řady akcí a tématických večerů, které jsme pro Vás připravili. 

Po deseti letech přišel nový impuls a nápad.... a další splněný sen - vznikla BAROTEKA. Mobilní cateringový nápojový bar - Drink truck, který vznikl přestavbou vintage staroanglického přepravníku koní. Svého druhu je BAROTEKA první v České republice.

Baroteka_cocktails.jpg
BAROTEKA_kava.jpg

Na podzim roku 2018 jsem z Anglie slavnostně přivezl Rice Horse Trailer Box - tak se v Británii tento přepravník jmenuje.

Od listopadu do března 2019 se brousilo, vrtalo, lakovalo, šroubovalo a jinak rekonstruovalo, aby začátkem dubna vyjela BAROTEKA na svoji první cestu a akci zároveň… 
 

... a od té chvíle ... pro Vás dokážeme připravit libovolný nápojový catering na míru KDEKOLIV, KDYKOLIV a PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.
 

BarotékaOprava.jpg
BarotekaOprava2.jpg
BarotékaFiremní.jpg
RayServiceBaroteka2.jpg
BarotekaFiremniParty.jpg

Baroteka umí ... 

Napadlo Vás někdy, že přímo u Vás ve vjezdu nebo na Vašem dvoře může už zítra stát koktejlový bar ?

Pokud plánujete uspořádání firemní akce pro své klienty nebo teambuilding pro své zaměstnance, nabízíme Vám spolupráci při vytváření programu těchto akcí a zajištění nápojového cateringu. Bez problému zajistíme také drobné občerstvení v podobě originálních sendvičů, nachos nebo našich vlastních sladkých dezertů.


Zážitek Vašich hostů může být obohacen o barovou školičku míchání koktejlů, řízenou ochutnávku ginů nebo rumů se zábavným povídáním nebo jen o poskytnutí skvělých drinků přesně podle Vašich představ a potřeb.

U všech lahvových nápojů a kelímků jsme schopni pro Vás připravit speciální etiketu šitou přesně na míru Vaší události.
 

FIREMNÍ AKCE

Baroteka umí ...

SVATEBNÍ BAR

Váš DEN D musí být naprosto mimořádný a nezapomenutelný, proto chápeme, že potřebujete nadstandardní kulisu, službu a zážitek.


Náš vintage bar BAROTEKA dodá Vašemu svatebnímu dni šmrnc a Vašim fotkám jedinečný vzhled. Těšit se můžete na unikátní a nezapomenutelný nápojový zážitek s velkým výběrem cenově dostupných nápojů. Zajistíme kompletní výběr alko i nealko nápojů včetně koktejlů, vína, domácích limonád, prosecca a nebo piva. 

Plánování Vašeho velkého dne může být pro laika skličující zkušeností. Vše, co chcete, je, aby Vaši hosté měli příjemný dlouhotrvající zážitek . A BAROTEKA je právě to. 


U všech lahvových nápojů a kelímků jsme schopni  pro Vás připravit speciální etiketu šitou přesně na míru Vašemu výzamnému dni.

Neváhejte nás oslovit, rádi Vám sestavíme cenovou nabídku přímo na míru Vašim požadavkům a přáním.

BarotekaSvatby.jpg
BarotekaSvatbaBuchlov.jpg
BarotékaSvatbaNaLouce.jpg
BarotkaSvatbaNaLouce2.jpg

Baroteka umí ...

BarotekaOslava.JPG

RODINNÉ OSLAVY

Pokud přemýšlíte, jak by se Vaše rodinná oslava, oslava narozenin, křtiny, zásnuby nebo jakýkoliv jiný významný den Vašeho života mohl stát nezapomenutelným, nezapomeňte na to, že dobrý koktejl, káva nebo sendviče z našeho originálního drink tracku vykouzlí úsměv na rtu a nadšení nejednomu oslavenci nebo jeho hostům.

A co tak objednat Baroteku jako překvapení a nezapomenutelný narozeninový dárek ? 

Neváhejte nás oslovit, rádi Vám sestavíme cenovou nabídku přímo na míru Vašim požadavkům a přáním.

RecycklingLogo.png

Jsme ohleduplní k přírodě, vždy se snažíme být ZERO WASTE

 

Na všech našich akcích třídíme naše odpady a poctivě recyklujeme.

Na všechny naše drinky používáme pouze BIO kompostovatelné kelímky PLA 100% Compostable Greenware, kávu si můžete s čistým svědomím vychutnat z papírového ECO BAMBOO pohárku a brčka používáme pouze z recyklovatelného BIO Plastu. 

bottom of page